Sinyal Kesici Jammer

Jammer | Sinyal Kesici
Sinyal kesici, sinyal boğucu, sinyal karıştırıcı,sinyal bozucu kabil isimlerle bilinen; kablosuz data ahzüitai sistemlerinde mualla sıklık üreterek araya giren ve aldatmaıcı cihazın neşriyatı almasını kırıcı, frekans bloke edici cihazların uluslararası alanda genel adı "jammer" olarak mevzi etmiştir. Cemmır, jemmır, toplamaır, jamır, jemır.. şeklinde bile telaffuz edilmektedir. Çoğunlıkla camilerde cami jammer olarak kullanılmaktadır.Sinyal kesici jamer

Jammer Üretimi
Firmamız, Türkiye frekanslarına müsait ve bile bu frekanslar üzerinde garantili hüküm gösteren cihazların üretimini yapmaktadır. Bu rabıtalamda, hem ali kuvvetli hem de iktisadi fiyatlı ürünleri pazara sunmaktayız.

İhtiyaç sahiplerinin isteklerine bakılırsa özelleştirilebilen ve el kayranı ile frekans aralığı seçime göre bileğfiiltirilebilen cihazlar üretip, amelî satın alma seçenekleri, satış sonrası servis ve garanti hizmetlerimizle bile alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

Jammer Kulanımı
En münteşir tasarrufı cep telefonu bloke edici şekildedir. Jammer çeyizı, GSM şebekesinin ürettiği kelime sıklığıı karıştırarak cep telefonunun şebekeye erişimini engellemektedir.

Bu GSM frekansları ise toptan olarak ölçün bir aralığa sahip olsa da her ülkede bu izole bant aralığında özel olarak makul frekanslarda yayın yapmaktadırlar.

Örneğin, bütün dünyada GSM oparatetorleri 3G yayınlarını 2100-2200 MHz aralığından yapmaktadır. Bu kelime sıklığı aralıklarında her ülke kendi frekanslarını belirlemiştir.

Türkiye'bile 2100-2145 MHz üzerinden meydana getirilen 3G yayınları Kıbrıs'ta 2165 MHz üzerinden, Mısır'da ise 2150-2180MHz aralığından yapılmaktadır. Aynı şekilde sair ülkelerin de kendi belirledikleri sıklık aralıkları vardır.

Piyasada anık satılan uzakdoğu üretimi jammer cihazlar tüm ülkelerde çtuzakışabilmesi muhtevain 2100-2200 MHz aralığını bloke edecek şekilde geniş kelime sıklığı aralıklı yapılmakta fakat bu şekilde aletin mahsul kaybı maksimum seviyelere ulaşmaktadır. Bu sıklık aralığındaki her bir hertz kucakin ayrı güç üretildiği dâhilin 10 watt'lık bir jamer ile 10 metre mesafeyi üstelik kesemezsiniz. Bu durumda amade jamerlar kesinlikle bereketli olmamaktadır.

Jammer Satın Iktibas
Firmamız, ürettiği bütün jammer cihazları, kullanılacağı ülkenin frekans aralığına uygun uyumlu hazırlamakta ve aletin tüm güçlükleü bu sıklık bandına vermektedir. Böylecene 10 wattlık bir aygıt ile 500 metrekare alana ağırlık edebilecek şekilde bileklü cihazlar hazırlanabilmekte ve mualla verimlilikte kullanılabilmektedir. Henüz değişik bir tabirle, Çin'den alacağınız 100 wattlık bir aletin yaptığı etkiyi firmamız 10 wattlık bir cihazla henüz gür şekilde yapabilmektedir. Bu da hem cihaza ödeyeceğiniz parayı mislilerce elan sakıt hale getirmekte, hem bile harcanan canlılık enerjisini on tabaka daha aşağı çekmektedir.
Böylece hem eder hem de biriktirme itibarıyla kullanıcıevet onlarca daire kar esenlamaktadır.

Jammer apareyı satın almadan önce bizlere danışınız. Size en orantılı çeyizı salık edelim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *